Carl Brandt pastell

Carl Brandt pastell
Carl Brandt pastell

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

CARL BRANDT(1852-1930) Landskap med vik, signerad samt daterad 94, pastell, ca 35x52 cm

826009

2020-10-20