Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets början, mahognyfaner, 2-delat, nederdelens dörrar med intarsia i form av kompassrosor, överdelens dörrar med fasettslipat glas, utdragsskiva, invändigt bemålad, höjd ca 205, 125x52 cm

Nyckel finns

Bruksslitage, blekt, senare bemålning samt belysning

826010

2020-10-17