Simone de Dardel

Simone de Dardel
Simone de Dardel
Simone de Dardel
Simone de Dardel
Simone de Dardel
Simone de Dardel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMONE DE DARDEL (1913-1996): Stilleben, signerad Simone de Dardel, olja på pannå, ca 54x45 cm,

PROVENIENS:
Den Maurinska konstsamlingen

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

826011

2020-12-06