Klubbat för:
3 100 EUR
Utropspris
1 300 EUR
BERTEL GARDBERG, bestick, 24 dlr, silver 916, modell Birgitta, sign. BG, Suomen kultaseppä Oy, Åbo, sent 1960-tal, 12 gafflar (17 cm), 12 knivar (18,4 cm)
Lätt slitage
826023
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här