Bertel Gardberg bestikdelar 24 st

Klubbat för:

3 100 EUR

Utropspris

1 300 EUR

BERTEL GARDBERG, bestick, 24 dlr, silver 916, modell Birgitta, sign. BG, Suomen kultaseppä Oy, Åbo, sent 1960-tal, 12 gafflar (17 cm), 12 knivar (18,4 cm)

Lätt slitage

826023

2020-10-18