Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULTUNA BRUK, kontorsljusstakar 5 st, 2 st stämplade SB No 5 (stämpeln använd 1830-1850), 1 stämplad No 5 (1800-tal), 2 st stämplade SKULTUNA MADE IN SWEDEN Nr 68, höjd 11 cm
826025
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här