Skultuna bruk, 5 ljusstakar, bl a 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULTUNA BRUK, kontorsljusstakar 5 st, 2 st stämplade SB No 5 (stämpeln använd 1830-1850), 1 stämplad No 5 (1800-tal), 2 st stämplade SKULTUNA MADE IN SWEDEN Nr 68, höjd 11 cm

826025

2020-10-25