Bänk samtida

Bänk samtida
Bänk samtida
Bänk samtida
Bänk samtida
Bänk samtida
Bänk samtida

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, samtida, skinnklädsel, stomme i björk, höjd ca 49, 110x22 cm

Bruksslitage, fläckar, repor

826027

2020-10-20