Ramar 2st 1800-tal

Ramar 2st 1800-tal
Ramar 2st 1800-tal
Ramar 2st 1800-tal
Ramar 2st 1800-tal
Ramar 2st 1800-tal
Ramar 2st 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAMAR, 1 par, 1800-talets senare hälft, förgyllda, dekor med bl.a pärlstav, innermått 58x73, yttermått ca 97x82 cm

Mindre dekorskador

826033

2020-10-15