Ett par ljusstakar Skottland

Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland
Ett par ljusstakar Skottland

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade Hamilton & Inches, Edinburgh, 1897, fylld botten, H ca 25 cm

Äldre lagningar längst ner på stammen på båda.

826048

2020-10-21