Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROLAND KEMPE (1907-1991): "Piazzan, Franca Viola (1941), signerad R.Kempe-41, olja på pannå, ca 17,5x21 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen
826052
2020-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här