Roland Kempe

Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe
Roland Kempe

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991): "Piazzan, Franca Viola (1941), signerad R.Kempe-41, olja på pannå, ca 17,5x21 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

826052

2020-10-22