Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRAFIKSKÅP, ARKITEKTSKÅP, 1900-talets andra hälft, 10 lådor, ekfanér, höjd ca 69, 135x95 cm

Proveniens: Har tidigare stått på Marinmuseum i Karlskrona

bruks och åldersrelaterat slitage

826067

2020-10-20