Soffa allmoge 1800-tal

Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal
Soffa allmoge 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1800-tal, allmoge, fur, fällbart lock, längd ca 142, sitthöjd ca 45 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, märken

826069

2020-10-30