Klubbat för:
420 EUR
Utropspris
600 EUR
FICKUR, 14K guld, 1800-talets mitt, ankargång, boettnr. 17802, diameter 44 mm
Smärre åldersrelaterat slitage.
826070
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här