Fikcur

Fikcur
Fikcur
Fikcur
Fikcur
Fikcur
Fikcur
Fikcur
Fikcur
Fikcur
Fikcur

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

600 EUR

FICKUR, 14K guld, 1800-talets mitt, ankargång, boettnr. 17802, diameter 44 mm

Smärre åldersrelaterat slitage.

826070

2020-10-19