Klubbat för:
340 EUR
Utropspris
400 EUR
ILMARI LAPPALAINEN, VILSTOL, "Senori-Pulkka", formgiven för ASKO 1963, björkfaner stomme, svart konstläder klädsel, justerbar sits, höjd 73 cm, bredd 77 cm
Slitage
826079
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här