LMARI LAPPALAINEN, VILSTOL, "Senori-Pulkka",

LMARI LAPPALAINEN, VILSTOL,
LMARI LAPPALAINEN, VILSTOL,
LMARI LAPPALAINEN, VILSTOL,
LMARI LAPPALAINEN, VILSTOL,
LMARI LAPPALAINEN, VILSTOL,
LMARI LAPPALAINEN, VILSTOL,

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

ILMARI LAPPALAINEN, VILSTOL, "Senori-Pulkka", formgiven för ASKO 1963, björkfaner stomme, svart konstläder klädsel, justerbar sits, höjd 73 cm, bredd 77 cm

Slitage

826079

2020-10-18