Oidentifierad konstnär jaktmotiv

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första del: Jaktmotiv, brickmärkt ´Burand´, olja på duk, 45x55 cm

Lagningar, retucheringar

826087

2020-10-14