Piedestaler
2020-10-20
826090
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTALER (2) 1900-talets mitt, stomme i trä med förgylld/bronserad pastellagedekor, skivor i kolmårdsmarmor, höjd ca 65 cm
Bortfall av pastellage, nagg, 1 skiva lös, 1 sitter något snett, bruks och åldersrelaterat slitage