Halvmodell av skepp

Halvmodell av skepp
Halvmodell av skepp
Halvmodell av skepp
Halvmodell av skepp
Halvmodell av skepp
Halvmodell av skepp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALVMODELL, 1900-tal, bemålat trä, total längd ca 76 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

826091

2020-10-30