Royal Copenhagen Musselmalet
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", 13 dlr., porslin, Danmark, 1900-talets mitt, bestående av: 4 kaffekoppar med fat (719), 6 assietter (574), ljusstakar, 1 par (1138) samt fat/mindre bricka (1115), längd 24, diameter ca 7-17 cm
Nagg
826095
2020-10-16