Fåtölj från 1950-talet

Fåtölj från 1950-talet
Fåtölj från 1950-talet
Fåtölj från 1950-talet
Fåtölj från 1950-talet
Fåtölj från 1950-talet
Fåtölj från 1950-talet

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

200 EUR

FÅTÖLJ, stomme i teak och flätad rotting, fasta sitt- och ryggdynor, 1950-tal, bredd 70,5 cm, sitthöjd ca 40 cm, total höjd 96 cm.

Lätt slitage, små rotting skador

826096

2020-10-24