Trädgårdsbord

Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1800-talets slut/omkring 1900, grönpatinerad gjutjärn, dekor av voluter och växtornamentik, benen med lejonghuvuden och tassformade avslut, rund skiva av carraramarmor med kälning, höjd 74,5, diameter 50 cm

Bruksslitage, smärre nagg

826104

2020-10-25