Pepe Ribés etsning

Pepe Ribés etsning
Pepe Ribés etsning
Pepe Ribés etsning
Pepe Ribés etsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEPE RIBÉS( Född 1943 Spanien), jonglör, signerad 26/ 45, carborundumetsning, bladmått ca 76x51 cm

826110

2020-10-15