Pepe Ribés, etsning

Pepe Ribés, etsning
Pepe Ribés, etsning
Pepe Ribés, etsning
Pepe Ribés, etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PEPE RIBÉS( Född 1943 Spanien), Lindansare, signerad 29/45, carborundumetsning, bladmått ca 76x51 cm

826113

2020-10-15