Michael Jordan basketskor Barcelona 1992
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
MICHAEL JORDAN, AIR JORDAN VII Olympic 1992 vintage, 1 par, båda signerade, US 9, märkta med nummer 9. NIKE
PROVENIENS:
Nuvarande ägare representerade Nike under de olympiska spelen i Barcelona 1992 och erhöll där de signerade skorna.
Ingår i tema-auktionen Sportmemorabilia & Olympia
Med dedikationer: vänstersko "To Peder/Michael Jordan", högersko "To Hasse/Michael Jordan". Oanvända
826128
2020-11-30