Karel Appel litografi

Karel Appel litografi
Karel Appel litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAREL APPEL (1921-2006): komposition, signerad Appel 79, numrerad VII/XXV, färglitografi, ca 50x66 cm

Slitage samt fukt under glaset med vidd missfärgning på bladet

826142

2020-10-20