Lage Lindell, Komposition med figurer, grafik
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition med figurer, signerad och daterad atergo Lage Lindell 9/50, silkscreen på plast, ca 94X100 cn
Kuntoraportti
Oramad, repor, mindre hål i hörnen
826147
Päivämäärä:
2020-10-15