Lage Lindell, Komposition med figurer, grafik

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition med figurer, signerad och daterad atergo Lage Lindell 9/50, silkscreen på plast, ca 94X100 cn

Kuntoraportti

Oramad, repor, mindre hål i hörnen

826147

Päivämäärä:

2020-10-15