Liggfåtölj 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LIGGFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, okänd formgivare, avtagbar dyna i skinn, längd ca 160 cm

Slitage, märken, fläckar

826150

2020-10-19