Koffertar 2 st
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOFFERTAR, 2 st, en märkt Alstermo Bruk, 1900-talets första hälft, bemålad kartong med träribbor samt beslag i metall, 32x50x82 resp 35x54x92 cm
Låsta, (kärvar)en nyckel finns att avhämta vid utlämningen , skador och slitage
826166
2020-10-17