Koffertar 2 st

Koffertar 2 st
Koffertar 2 st
Koffertar 2 st
Koffertar 2 st
Koffertar 2 st
Koffertar 2 st
Koffertar 2 st
Koffertar 2 st

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOFFERTAR, 2 st, en märkt Alstermo Bruk, 1900-talets första hälft, bemålad kartong med träribbor samt beslag i metall, 32x50x82 resp 35x54x92 cm

Låsta, (kärvar)en nyckel finns att avhämta vid utlämningen , skador och slitage

826166

2020-10-17