Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLASKSCHATULL, 1800-talets första hälft, björkfaner, inredning för 4 flaskor, beslag i mässing, 3 flaskor medföljer, 24, 25x18 cm, nyckel finns
Bruksslitage
826201
2020-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här