Flaskschatull med flaskor

Flaskschatull med flaskor
Flaskschatull med flaskor
Flaskschatull med flaskor
Flaskschatull med flaskor
Flaskschatull med flaskor
Flaskschatull med flaskor
Flaskschatull med flaskor
Flaskschatull med flaskor
Flaskschatull med flaskor
Flaskschatull med flaskor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLASKSCHATULL, 1800-talets första hälft, björkfaner, inredning för 4 flaskor, beslag i mässing, 3 flaskor medföljer, 24, 25x18 cm, nyckel finns

Bruksslitage

826201

2020-10-15