Nils Holsoe oljemålning

Nils Holsoe oljemålning
Nils Holsoe oljemålning
Nils Holsoe oljemålning
Nils Holsoe oljemålning
Nils Holsoe oljemålning
Nils Holsoe oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS HOLSØE (1865-1928) Rumsinteriör, signerad, olja på pannå, ca 54x46 cm,

Några slagmärken, sprickor i pannån

826206

2020-10-20