KG Nilson

KG Nilson
KG Nilson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

KG NILSON (född 1942): komposition, serigrafi, signerad, numrerad 76/100, bladmått 54x52 cm, oramad

Några fläckar, veck, mindre kantskador

826221

2020-11-03