Soffa utdragbar allmoge 1800-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, allmoge, 1800-tal, utdragbar, bemålad fur, genombruten dekor, höjd ca 78, 177x56 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, märken

826226

2020-10-30