Bockbord allmoge 1800-tal

Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal
Bockbord allmoge 1800-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOCKBORD, allmoge, 1800-tal, bemålad fur, höjd ca 74, 117x84 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage, skador, kompletteringar

826244

2020-10-30