Klädskåp jugend

Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend
Klädskåp jugend

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, jugend, furu, beslag i mässing, dörr med spegel, höjd 191, 53x108 cm

Kuntoraportti

Slitage

826248

Päivämäärä:

2020-10-17