Klädskåp jugend
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
KLÄDSKÅP, 1900-talets början, jugend, furu, beslag i mässing, dörr med spegel, höjd 191, 53x108 cm
Kuntoraportti
Slitage
826248
Päivämäärä:
2020-10-17