Ester Eppens figurin

Ester Eppens figurin
Ester Eppens figurin
Ester Eppens figurin
Ester Eppens figurin
Ester Eppens figurin
Ester Eppens figurin
Ester Eppens figurin
Ester Eppens figurin

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

ESTHER EPPENS, figurin i form av danserska, glaserat lergods, höjd ca 31 cm

Mindre lagning på ett av sockelns hörn, smärre slitage

826250

2020-10-20