Mats Theselius Källemo "Bruno"
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATS THESELIUS, Källemo, "Bruno", fåtölj samt fotpall, stommar av oxiderad koppar, nitat läder från Tärnsjö Garveri, sitthöjdens högsta punkt ca 40 cm
Ingår i tema "Designklassiker"
Lättare bruksskick, läder med sittavtryck, enstaka repor
826253
2020-10-31