Mats Theselius Källemo "Bruno"

Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo
Mats Theselius Källemo

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MATS THESELIUS, Källemo, "Bruno", fåtölj samt fotpall, stommar av oxiderad koppar, nitat läder från Tärnsjö Garveri, sitthöjdens högsta punkt ca 40 cm

Ingår i tema "Designklassiker"

Lättare bruksskick, läder med sittavtryck, enstaka repor

826253

2020-10-31