Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Stilleben med frukter, olja på duk, ca 51x73 cm
Krackelerad
826268
2020-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här