Skrivbord
2020-10-15
826284
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIVBORD, körsbär, 1900-talets mitt, omärkt, sarg med lådor, 136x67, höjd 72 cm
Kraftigt bruksslitage, fläckar, spricka