Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
TAKLAMPOR, 6 st, Erco, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall samt innerskärm av mässing, höjd ca 37 diameter 30 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAv garanterar ej funktionen
826289
2020-10-20