Ambrotyp

Ambrotyp
Ambrotyp
Ambrotyp
Ambrotyp

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD FOTOGRAF (1860-tal): Porträtt av sittande kvinna, ambrotyp, 1860-tal, oval, 6,5 x 5 cm

PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Nutida, våren 2011, nr 1105

826298

2020-10-25