Bokhylla och byrå i teak

Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak
Bokhylla och byrå i teak

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA , BYRÅ, teak, 1960-tal, bokhylla, underrede med skåp och lådor: bredd 115, djup 42, höjd 160 cm, byrå: 4 lådor, 60x41, höjd 72 cm

Bruksslitage, fläckar, märken

826299

2020-10-15