Kuddar allmoge

Kuddar allmoge
Kuddar allmoge
Kuddar allmoge
Kuddar allmoge
Kuddar allmoge
Kuddar allmoge

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

KUDDAR, 2 st, allmoge, omkring 1900, ca 50x44, 61x53 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

826340

2020-10-30