Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ med kalkstensskiva, 1900-talets första hälft, Louis Seize-stil, riklig intarsia, 2 lådor, höjd ca 78, 92x45,5 cm

Zustandsbeschreibung

Nyckel saknas, skiva med mindre nagg

826342

2020-10-17