Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ med kalkstensskiva, 1900-talets första hälft, Louis Seize-stil, riklig intarsia, 2 lådor, höjd ca 78, 92x45,5 cm
Zustandsbeschreibung
Nyckel saknas, skiva med mindre nagg
826342
2020-10-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner