Byrå med stenskiva
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis Seize-stil, 2 lådor, intarsiadekor, skivan profilerad, beslag i mässing höjd ca 73,76x38 cm
Kuntoraportti
Skivan med nagg i bakkant, nyckel saknas
826348
Päivämäärä:
2020-10-17