Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis Seize-stil, 2 lådor, skiva i kolmårdsmarmor, intarsiadekor, höjd ca 74, 80x44 cm
Nyckel saknas,mindre fanerbortfall
826352
2020-10-17