Bänk
2020-10-20
826356
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄNK, furu, 1900-tal, bemålad, höjd ca 44, 140x36 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med mindre färgbortfall