Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, furu, 1900-tal, bemålad, höjd ca 44, 140x36 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med mindre färgbortfall

826356

2020-10-20